Jozef Plachý

Jozef Plachý

Vedúci klubu Pathfinder

Janka Šolcová

Janka Šolcová

Koordinátorka dobrovoľníkov a projektov

Zdeno Stískala

Zdeno Stiskala

Hospodár klubu Pathfinder

Lýdia Grešová

Lýdia Grešová

Detská kresťanská škola

František Kolesár

Ferko Kolesár

Vedúci mládeže

 

 

 

 

Tieto zimné prázdniny zažili Pathfinderi a Pathfinderky z oddielov FATRA (BB), Opál (Prešov), Horské Rysy (MT) zaujímavé dobrodružstvá počas svojich zimných táborov.

Niektorí sa zamýšľali nad príbehom Potopy niektorí sa hrali na Rytierov a niektorí V dobe ľadovej :)

 

 

 

 

V sobotu 6.12. 2014 sa konal festival detských a mládežníckych talentov z Čiech a Slovenska v meste Ostrava. Bol to deň plný zaujímavých divadelných predstavením, skupinových a zborových piesní, hudobných čísel, básni a sólo spevu.

Čítať ďalej...

 

Dňa 5.9.2014 bol Klub Pathfinder odvysielaný v rámci pravidelnej relácii RTVS - Fokus rodina. V relácii sa okrem tvorivosti detí, mladých a dospelých hovorilo aj o našich tvorivých dielňach, ktoré relaizujeme pre deti v našej klubovni a v nízkoprahovom centre Kotvička v Banskej Bystrici.

Záznam z relácie si môžete pozrieť v archíve RTVS:  http://www.rtvs.sk/televizia/program/detail/75/fokus-rodina/archiv?date=05.09.2014

V dňoch od 16.9. do 22.9. sa v meste Banská Bystrica a v okolí koná týždeň dobrovoľníctva. Viaceré organizácie majú možnosť zapojiť sa do celého týždňa aktivít a programu, ktorý pripravili rôzne organizácie, preto aby zapojili do prospešnej činnosti akýchkoľvek dobrovoľníkov. Aj klub Pathfinder oddiel FATRA sa zapojil, okrem pripravenej aktivity a Dňa otvorených dverí pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, sme spolupracovali s Centrom dobrovoľníctva v Banskej Bystrici počas utorku 17.9. na otváracej akcii týždňa: Veľtrh neziskových organizácii.

Okrem prezentácie v našom stánku sme pripravili aj tvorive dielničky a okolo idúci si mohli vyrobiť odznak I Love týždeň dobrovoľníctva pomocou vlastných odtlačkov.

Počas dvoch týždňov bude na námestí v banskej bystrici visieť aj výstava dlhodobých dobrovoľníkov- vedúci oddielu Fatra ferko turóci bol medzi vybranými deviatimi dobrovoľníkmi z banskej bystrice.

 

Čítať ďalej...